Moto Luis in de pers en in reisgidsen

10 de maart de 2018
Motoluis Rent a Car Ibiza

Moto Luis is meer dan 60 jaar actief in het verhuren van auto’s en motorfietsen in Ibiza, een lange carrière met ervaring en service aan de klant die sommige media aanbevelen aan haar lezeres. Ontdek in deze nieuwe post een paar voorbeelden van beoordelingen die gepubliceerd werden tot nu toe. En als u over het huren van een auto nadenkt tijdens uw vakantie in Ibiza, kijk op onze informatieve posts over de voordelen en tips en aarzel niet ons te contacteren als u vragen over uw auto of motor huren hebt. Ibiza wacht op u!

Objetivo Bienesar, Spanje.

Moto Luis werd aanbevolen in dit praktische artikel over wat te doen en waar te gaan op een voorjaarsvakantie van drie dagen naar Ibiza.

 width=
Artikel van het objectieve magazine Objetivo Bienestar gepubliceerd in mei 2017.

 

Lonely Planet, Spanje

Onze service werd aanbevolen in deze praktische gids met zeer uitgebreid verslag over Ibiza . Publicatie in de Lonely Planet España Ibiza.

 width=

De Telegraaf, Verenigd Koninkrijk

Moto Luis wordt aanbevolen in een artikel over Ibiza, geschreven door Annie Bennett.

Ibiza – Hunter reisgidsen

In deze reisgids geschreven door Kelly Lipscomb wordt Moto Luis aanbevolen vanwege de goede prijs.

 width=

 

World Party – ruwe (rough) gidsen

De populaire reisgidsen van deze uitgever wijdt in zijn gids uit over Moto Luis en over de meest feestelijke bestemmingen in de wereld.

 width=

 

ePocket Ibiza – Lonely Planet

Moto Luis werd aangeraden in deze praktische gids ePocket Ibiza van Lonely Planet, in de Engelse versie.

 width=

 

Ibiza – The Rough Guide

De redactie heeft Moto Luis binnen hun praktische aanbevelingen opgenomen in de specifieke reisgids over Ibiza.

 width=

 

Hoy.es – Spanje

Moto Luis verschijnt in de gids Guía de Destino, een artikel over Ibiza geschreven door Martin Gallië.

We worden ook aanbevolen door…

1. Hotique

2. Essential Ibiza

3. White – Ibiza

4. Is Harry still on the Boat? Moto Luis wordt vermeld in het eerste boek van de Britse auteur Colin Butts.

 width=

 

5. Cuca Olveira. Deze Galicische blogger gespecialiseerd in mode en reizen die in een van haar berichten uitwijdt over Ibiza raadt ook ons verhuurbedrijf aan.

6. Ibiza in Love

7. LF-stijl

8. Ibiza Villas 2000

9. Scheepsreizen

10. Reis & traktatie

11. De lijst

***

Gaat u een auto huren op Ibiza? Ontdek onze aanbiedingen en boek uw scooter in Ibiza.

Motoluis, autoverhuurbedrijf op Ibiza sinds 1956

***

Wilt u een auto huren in Ibiza? Bekijk onze aanbiedingen en kies het voertuig dat het beste past bij uw wensen en behoeften.

Dit artikel is gepubliceerd in nieuws, en gelabeld als Moto Luis|nieuws|recensie,

Plaats een reactie

RESERVEER UW VOERTUIG MET MOTO LUIS